وب ماني (webmoney) یک سیستم پرداخت الکترونیکی جهانی است که برای ارسال و یا دریافت ارز شما احتیاج به هیچ گونه حساب بانکی و یا کارت اعتباری ندارید و انجام تراکنش ها بسیار امن انجام میشود که حدودا بیش از ۳۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که به تازگی موفق شده است استانداردهای اتحادیه اروپا را کسب کند و به زودی کاربران خیلی زیادی از قاره اروپا به این سیستم پرداخت الکترونیکی اضافه خواهد شد.

 

وب مانی یکی از قویترین و انعطاف پذیر ترین سیستم های پرداخت الکترونیک در جهان هست که بسیار بیشتر از رقبای خود تکامل یافته است و همچنین وب مانی به دلیل پیروی از قوانین فدرال روسیه شامل تحریم ایران نیست و به راحتی کاربران ایرانی میتوانند با مشخصات و آدرس واقعی خود در ایران اقدام به باز کردن حساب کنند و در حوضه های تجارت بین المللی فعالیت خود را بدون هیچ تحریمی شروع کنند .

 

برای استفاده از وب‌مانی ابتدا کاربر باید نرم‌افزار «نگه‌دارنده وب‌مانی» (Webmoney Keeper) را از وبگاه نصب نماید یا به روش برخط وارد حساب خود در وبگاه وب‌مانی شود. به هر حساب وب‌مانی، شناسه وب‌مانی(WMID) تعلق می‌گیرد. هر کاربر در سامانه پول الکترونیکی وب‌مانی از گواهینامه الکترونیکی برخوردار می‌شود. طبق اطلاعات وارد شده در زمان افتتاح حساب، برای کاربران انواع گواهینامه الکترونیکی ارایه می‌گردد. اگر کاربر مشخصات شخصی وارد ننماید، گواهینامه ناشناس و اگر مشخصات خود را وارد نماید، گواهینامه تشریفاتی تعلق می‌گیرد. در زمان افتتاح حساب، کاربر می‌تواند مشخصات خود را وارد نموده و از گواهینامه تشریفاتی برخوردار شود.

 

هر حساب وب مانی دارای 10 کیف پول مختلف می باشد که هر کدام از آنها نشانگر یک واحد ارزی است که رایج ترین آنها:

  • WMZ نشانگر کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا (USD)
  • WME نشانگر کیف پول یورو اتحادیه اروپا (EUR)
  • WMR نشانگر کیف پول روبل کنفدراسیون روسیه (RUB)

حوالجات در سیستم وب مانی با کارمزد 0.8 درصد انجام می شود که این هزینه بر عهده فرستنده است. مثلا اگر فرستنده بخواهد 100 دلار وب مانی به حساب گیرنده انتقال دهد ، سرویس وب مانی 0.8 دلار را بعنوان کارمزد در نظر می گیرد و بنابراین معادل 100.8 دلار از حساب فرستنده کسر می شود.

 

فروش دلار وب مانی به ما:
در صورتی که قصد فروش دلار خود را دارید میتوانید پس از ثبت نام در سایت و ارسال درخواست خود بصورت ثبت تیکت در بخش فروش تقاضای دریافت کیف پول وب مانی را انجام دهید. در حال حاضر ما دلارهای وب مانی را %3 کمتر از نرخ روز اسکناس از شما خریداری می کنیم و تسویه آن در ساعات اداری کمتر از 3 ساعت و در سایر موارد کمتر از 24 ساعت انجام می شود.

 

خرید دلار وب مانی از ما:
جهت خرید دلار وب مانی بر روی لینک زیر کلیک کنید و مقدار درخواستی خود را وارد کنید و پس از عضویت در سایت و پرداخت ، دلار به کیف پول شما واریز خواهد شد. بدیهی است برای تایید هویت کاربران مدارک شناسایی آنها برای بار اول اخذ می گردد.

 

سفارش دهید