باگ امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز سرور

 Apr 18th

یک باگ امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز سرور منتشر شده است که بیش از هزاران سرور را آلوده کرده و دچار این اکسپلویت کرده است. این باگ راه نفوذ را برای تیم هکر باز میکند و تمامی فایل های شما کد خواهند ... ادامه مطلب »

سرور مجازی با هارد SSD به همراه تخفیف ویژه

 Dec 31st

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، احتراما ، به دلیل درخواستهای شما برای سرور از دیتاسنتر محبوب و قدرتمند Myloc آلمان تصمیم به خرید دو سرور با کیفیت سخت افزاری بالا و آنتی دی داس با هارد SSD ... ادامه مطلب »

به مناسبت سال نو میلادی 20 درصد تخفیف بر روی سرور های مجازی انگلستان

 Dec 16th

با فرا رسیدن سال نو میلادی پشتوار سرور تصمیم به ارائه 20 درصد تخفیف دائمی بر روی سرور های مجازی رداشتیشن انگلستان گرفته است. سرورهای این دیتاسنتر واقع در انگلستان با هارد های دارای رید 10 سخت ... ادامه مطلب »

افزایش نرخ ارز و سرورها

 Dec 10th

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، با توجه به بالا رفتن نجومی نرخ ارز امروز جلسه ای برگزار شد و به علت بالا رفتن نرخ ارز و تغییر در قیمت خرید سرورها متاسفانه مجبور به تغییر قیمت در تمامی ... ادامه مطلب »

بیش از 50 % تخفیف استثنایی بر روی سرور های مجازی

 Sep 11th

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، احتراما ،پشتوار سرور چندین سرور اختصاصی را به صورت یکساله تمدید کرده است و از آفرهای دیتاسنتر بهره مند شده است و تصمیم بر این شد این تخفیف با مشتریان به ... ادامه مطلب »

سرور جدید از دیتاسنتر myloc با 30 درصد تخفیف دائمی

 Jun 21st

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، احتراما ، به دلیل درخواستهای شما برای سرور از دیتاسنتر محبوب و قدرتمند Myloc آلمان تصمیم به خرید دو سرور با کیفیت سخت افزاری بالا و آنتی دی داس گرفته شد که ... ادامه مطلب »

30 درصد تخفیف دائمی به مناسبت تولد 7 سالگی پشتوار سرور

 May 19th

با آرزوی شادمانیاحتراما ، کاربران و همکاران محترم به مناسبت تولد 7 سالگی پشتوار سرور امروز با یک آفر با 30 درصد تخفیف به صورت دائمی با کد تخفیف TGZNR9P3B2 و مجازی ساز جدید در خدمت شما هستیم.این افر ... ادامه مطلب »

تولد 7 سالگی پشتوار سرور - نسخه جدید سایت

 May 17th

مشتریان ، همکاران گرامیدرود و با آرزوی شادمانی ، امروز سه شنبه 28 اردیبهشت تولد 7 سالگی پشتوار سرور بود گذشت 7 سال تلاش و تجربه در زمینه هاستینگ دوست داشتیم جشنی با مشتریان بر پا کنیم که میسر نشد ... ادامه مطلب »

اکانتهایی که دارای پسورد با امنیت بالا نیستند.

 Apr 28th

با آرزوی شادمانیاحترما ، اکانتهایی که دارای سطح بالایی از لحاظ امنیت نبودند توسط سایت شناسایی و به پسوردهایی با امنیت بالاتر ریست داده شده است.لطفا در خصوص پسورد های اکانت های خودتان هوشیار ... ادامه مطلب »

آرزوی شادمانی در نوروز 1394

 Mar 23rd

الهی اونقدر بخندی که صدای خنده هات بشه زیباترین موسیقی کائنات الهی از شادی اونقدر پر بشی که سرریزش همه ی مردم دنیا رو سیراب کنه الهی روزیت اونقدر زیاد بشه که امیدی باشی برای رسوندن روزی خیلیا ... ادامه مطلب »

Powered by WHMCompleteSolution