اعمال محدودیت توسط شرکت (ریسلو) و قرارداد با شرکت جدید.

 Aug 6th

سلام وقت بخیر همانطور که قبلا اطلاع رسانی شد شرکت رسیلو محدودیت های جدید اعمال کرده است که خلاصه مهمترین قسمتهایش را برایتان ترجمه کردیم و ارسال شد. خلاصه محدودیت ها برای کسانی که هنوز ایمیل ... ادامه مطلب »

اضافه شدن ویندوز سرور 2016 به لیست سیستم عامل های پشتوار سرور

 May 16th

ویرایش عمومی ویندوز سرور 2016 در سه نسخه ارائه شده. نسخه Datacenter و Standard و Essentials. البته ویرایش های اختصاصی هم وجود دارن که با توجه به این که کاربردهای خاصی دارن، ما راجع به اونا صحبت نمی کنیم. ... ادامه مطلب »

باگ امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز سرور

 Apr 18th

یک باگ امنیتی بسیار خطرناک در ویندوز سرور منتشر شده است که بیش از هزاران سرور را آلوده کرده و دچار این اکسپلویت کرده است. این باگ راه نفوذ را برای تیم هکر باز میکند و تمامی فایل های شما کد خواهند ... ادامه مطلب »

سرور مجازی با هارد SSD به همراه تخفیف ویژه

 Dec 31st

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، احتراما ، به دلیل درخواستهای شما برای سرور از دیتاسنتر محبوب و قدرتمند Myloc آلمان تصمیم به خرید دو سرور با کیفیت سخت افزاری بالا و آنتی دی داس با هارد SSD ... ادامه مطلب »

به مناسبت سال نو میلادی 20 درصد تخفیف بر روی سرور های مجازی انگلستان

 Dec 16th

با فرا رسیدن سال نو میلادی پشتوار سرور تصمیم به ارائه 20 درصد تخفیف دائمی بر روی سرور های مجازی رداشتیشن انگلستان گرفته است. سرورهای این دیتاسنتر واقع در انگلستان با هارد های دارای رید 10 سخت ... ادامه مطلب »

افزایش نرخ ارز و سرورها

 Dec 10th

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، با توجه به بالا رفتن نجومی نرخ ارز امروز جلسه ای برگزار شد و به علت بالا رفتن نرخ ارز و تغییر در قیمت خرید سرورها متاسفانه مجبور به تغییر قیمت در تمامی ... ادامه مطلب »

بیش از 50 % تخفیف استثنایی بر روی سرور های مجازی

 Sep 11th

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، احتراما ،پشتوار سرور چندین سرور اختصاصی را به صورت یکساله تمدید کرده است و از آفرهای دیتاسنتر بهره مند شده است و تصمیم بر این شد این تخفیف با مشتریان به ... ادامه مطلب »

سرور جدید از دیتاسنتر myloc با 30 درصد تخفیف دائمی

 Jun 21st

با سلام و عرض ادب خدمت مشتریان گرامی، احتراما ، به دلیل درخواستهای شما برای سرور از دیتاسنتر محبوب و قدرتمند Myloc آلمان تصمیم به خرید دو سرور با کیفیت سخت افزاری بالا و آنتی دی داس گرفته شد که ... ادامه مطلب »

30 درصد تخفیف دائمی به مناسبت تولد 7 سالگی پشتوار سرور

 May 19th

با آرزوی شادمانیاحتراما ، کاربران و همکاران محترم به مناسبت تولد 7 سالگی پشتوار سرور امروز با یک آفر با 30 درصد تخفیف به صورت دائمی با کد تخفیف TGZNR9P3B2 و مجازی ساز جدید در خدمت شما هستیم.این افر ... ادامه مطلب »

تولد 7 سالگی پشتوار سرور - نسخه جدید سایت

 May 17th

مشتریان ، همکاران گرامیدرود و با آرزوی شادمانی ، امروز سه شنبه 28 اردیبهشت تولد 7 سالگی پشتوار سرور بود گذشت 7 سال تلاش و تجربه در زمینه هاستینگ دوست داشتیم جشنی با مشتریان بر پا کنیم که میسر نشد ... ادامه مطلب »